Безкоштовний контент – Телефони, навушники, GPS Promate

Готовий безкоштовний контент – Телефони, навушники, GPS Promate

Опис файлу з безкоштовним контентом

Завантажити контент

Готовий безкоштовний контент – Телефони, навушники, GPS Promate знаходиться в файлі за посиланнями вище. В кожному рядочку описана одна товарна позиція. Всього файл містить опис 166 товарів виробника.

Формат файлу та структура

Формат файлу “xlsx”, якщо він не відкривається у вашій програмі Excel, значить встановлена версія – застаріла, обновіті її. Структура файлу повністю відповідає вимогам маркетплейсу prom.ua, тобто інтернет-магазин, який створено на цій платформі можна наповнити автоматично, використовуючи наш файл з контентом. Для імпорту товарів в інтернет-магазини на інших платформах потрібно змінити структуру та/або формат файлу.

Послуги з підготування контенту

За невелику оплату ми збережемо ваш час. Ми можемо:
  • згрупувати в один файл товари потрібних виробників
  • згрупувати в один файл товари потрібних категорій від різних виробників
  • оновлювати контент для інтернет-магазину та підтримувати в актуальному стані асортимент та ціни
  • завантажити всі товари виробника
  • змінити структуру файлу згідно ваших вимог
  • замінити html код в описі під дизайн вашего сайту
  • створити товарні групи для вашого інтернет-магазину
Укажите свой телефон и нажмите кнопку "Отправить". Мы перезвоним!

Детальніше про послуги з підготовки контенту, які ми надаємо, можна ознайомитися на сторінці: послуги з наповнення сатів контентом. Послуги зі створення онлайн-бізнесу! Комплексне створення продаж на основных торгівельних онлайн-сервісах, підключення іноваційних аналітичних, маркетингових та торгівельних інструментів Гугл: послуги зі створення онлайн-бізнесу.

Каталог товарів Телефони, навушники, GPS Promate

кнопка скачать каталог товаров Безкоштовний контент Телефони, навушники, GPS Promate – це каталог товарів, який містить вказану нижче структуру категорій товарів. Ви можете взяти її за основу для групування товарів в своєму інтернет-магазині.

Структура категорій товарів

Смартфони, ТВ і електроніка | Телефони, навушники, GPS | Навушники та аксесуари | Навушники | Навушники Promate Аксесуари до мобільних телефонів і смартфонів | Тримачі | Тримачі Promate Зарядні пристрої | Зарядні пристрої Promate Універсальні мобільні батареї | Універсальні мобільні батареї Promate Bluetooth-гарнітури | Bluetooth-гарнітури Promate Аксесуари до навушників | Аксесуари до навушників Promate Захисні плівки та скло | Захисне скло | Захисне скло Promate Захисні плівки | Захисні плівки Promate Кабелі синхронізації | Кабелі синхронізації Promate Портативна електроніка | Док-станції | Док-станції Promate

Список товарів в каталозі

Навушники Promate TrueBlue-4 White (trueblue-4.white) Навушники Спортивні Promate Motive Blue (motive.blue) Навушники Спортивні Promate Motive Black (motive.black) Навушники Спортивні Promate Motive White (motive.white) Навушники Promate Bluetooth 5 Corvin Black (corvin.black) Навушники Promate Bluetooth 5 Corvin Blue (corvin.blue) Навушники Promate Bluetooth 5 Corvin Grey (corvin.grey) Навушники Promate Bluetooth 5 Corvin Brown (corvin.brown) Автотримач для телефона Promate AirGrip-3 Red (airgrip-3.red) Автотримач для телефона Promate AirGrip-3 Green (airgrip-3.green) Автотримач для телефона Promate AirGrip-3 Black (airgrip-3.black) Автотримач для телефона Promate AirGrip-3 Grey (airgrip-3.grey) Мережевий зарядний пристрій Promate PowerPort-36 36 Вт Type-C PD + USB QC 3.0 Black (powerport-36.black) Мережевий зарядний пристрій Promate PowerPort-36 36 Вт Type-C PD + USB QC 3.0 White (powerport-36.white) Мережевий зарядний пристрій Promate PowerCube-2 18 Вт Type-C PD + USB QC 3.0 Black (powercube-2.black) Мережевий зарядний пристрій Promate PowerCube-2 18 Вт Type-C PD + USB QC 3.0 White (powercube-2.white) Спортивні навушники Promate Spirit Black (spirit.black) Спортивні навушники Promate Spirit White (spirit.white) УМБ Promate Titan-30 30000 mAh 30Вт Type-C PD 18Вт USB QC3.0 USB 2.4А Midnight Green (titan-30.midnightgreen) УМБ Promate Titan-30 30000 mAh 30Вт Type-C PD 18Вт USB QC3.0 USB 2.4А Black (titan-30.black) УМБ Promate Titan-30 30000 mAh 30Вт Type-C PD 18Вт USB QC3.0 USB 2.4А White (titan-30.white) УМБ Promate Titan-30 30000 mAh 30Вт Type-C PD 18Вт USB QC3.0 USB 2.4А Red (titan-30.red) УМБ Promate Titan-30 30000 mAh 30Вт Type-C PD 18Вт USB QC3.0 USB 2.4А Blue (titan-30.blue) Навушники Promate DiveMate Black (divemate.black) Навушники Promate Bluetooth 5 Dynamic-X5 IPX5 Black (dynamic-x5.black) Навушники TWS Promate Charisma Blue (charisma.blue) Навушники TWS Promate Charisma Black (charisma.black) Навушники TWS Promate Charisma White (charisma.white) Навушники Promate Flexure-BT Blue (flexure-bt.blue) Навушники Promate Flexure-BT Pink (flexure-bt.pink) Автомобільний зарядний пристрій Promate Voltrip-Duo 17 Вт 2 USB Black (voltrip-duo.black) Автомобільний зарядний пристрій Promate Voltrip-Duo 17 Вт 2 USB White (voltrip-duo.white) Навушники Promate Bluetooth 5 Bavaria LED Black (bavaria.black) Навушники Promate Bluetooth 5 Bavaria LED Beige (bavaria.beige) Навушники Promate Bluetooth 5 Bavaria LED White (bavaria.white) УМБ Promate SolarBank-20 20000 mAh Black (solarbank-20.black) Навушники Promate Truebeats Black (truebeats.black) Навушники Promate Truebeats Red (truebeats.red) Навушники Promate Plush Black (plush.black) Навушники Promate Plush Blue (plush.blue) Навушники Promate Plush Red (plush.red) УМБ Promate SolarBank-15 15000 mAh Black (solarbank-15.black) Навушники Promate Melody-BT Black (melody-bt.black) Навушники Promate Melody-BT Blue (melody-bt.blue) Навушники Promate Flexure-2 Pink (flexure-2.pink) Навушники Promate Flexure-2 Blue (flexure-2.blue) Навушники Повнорозмірні Promate LaBoca Black (laboca.black) Навушники Повнорозмірні Promate LaBoca MidNight Green (laboca.midnightgreen) Навушники Повнорозмірні Promate LaBoca Red (laboca.red) Навушники Повнорозмірні Promate LaBoca Blue (laboca.blue) Навушники Promate Bluetooth 5 Bali Black (bali.black) Навушники Promate Bluetooth 5 Bali Blue (bali.blue) Навушники Promate Bluetooth 5 Bali Maroon (bali.maroon) Bluetooth-гарнітура Promate Mod Black (mod.black) Bluetooth-гарнітура Promate Mod White (mod.white) УМБ Promate Bolt-20 20000 mAh 10Вт 2xUSB Midnight Green (bolt-20.midnightgreen) УМБ Promate Bolt-20 20000 mAh 10Вт 2xUSB Blue (bolt-20.blue) УМБ Promate Bolt-20 20000 mAh 10Вт 2xUSB Black (bolt-20.black) УМБ Promate Bolt-20 20000 mAh 10Вт 2xUSB White (bolt-20.white) Навушники Promate Waves Red (waves.red) Навушники Promate Waves Black (waves.black) Навушники Promate Waves White (waves.white) Навушники Promate TrueBlue-3 White (trueblue-3.white) Навушники Promate TrueBlue-3 Black (trueblue-3.black) Навушники Promate Ivory Black (ivory.black) Навушники Promate Ivory Maroon (ivory.maroon) Навушники Promate Ivory Blue (ivory.blue) Bluetooth-гарнітура Promate blueClass-2 Black (blueClass-2.black) Bluetooth-гарнітура Promate blueClass-2 Brown (blueClass-2.brown) Bluetooth-гарнітура Promate Shift Black (shift.black) Bluetooth-гарнітура Promate Shift White (shift.white) УМБ Promate Bolt-10 10000 mAh 10 Вт 2xUSB Midnigh Green (bolt-10.midnightgreen) УМБ Promate Bolt-10 10000 mAh 10Вт 2xUSB White (bolt-10.white) УМБ Promate Bolt-10 10000 mAh 10Вт 2xUSB Black (bolt-10.black) УМБ Promate Bolt-10 10000 mAh 10Вт 2xUSB Blue (bolt-10.blue) Навушники Promate Bluetooth 5 Quartz IPX5 Grey (quartz.grey) Навушники Promate Bluetooth 5 Quartz IPX5 Red (quartz.red) Навушники Promate Bluetooth 5 Quartz IPX5 Black (quartz.black) Магнітний автотримач для телефона Promate Magnetto-2 Grey (magnetto-2.grey) Магнітний автотримач для телефона Promate Magnetto-2 Black (magnetto-2.black) Магнітний автотримач для телефона Promate Magnetto-2 Silver (magnetto-2.silver) Магнітний автотримач для телефона Promate Magnetto-2 Gold (magnetto-2.gold) Чохол Promate PodKit для Apple AirPods Blue (podkit.blue) Чохол Promate PodKit для Apple AirPods Black (podkit.black) Чохол Promate PodKit для Apple AirPods Pink (podkit.pink) Чохол Promate PodKit для Apple AirPods Purple (podkit.purple) Чохол Promate PodKit для Apple AirPods Navy (podkit.navy) Навушники Promate gearPod-iS2 Black (gearpod-is2.black) Навушники Promate gearPod-iS2 White (gearpod-is2.white) Навушники Promate PrimeBud Black (primebud.black) Навушники Promate Clavier Black (clavier.black) Навушники Promate Clavier Gold (clavier.gold) Навушники Promate Clavier Grey (clavier.grey) Кабель Promate AuraCord-A USB Type-A для зарядки Apple Watch з MFI 1 м Black (auracord-a.black) Кабель Promate AuraCord-A USB Type-A для зарядки Apple Watch з MFI 1 м White (auracord-a.white) Захисне скло Promate PrimeShield-X для Apple iPhone X/Xs Clear (primeshield-x.clear) Навушники Promate Flexure Kids Green (flexure.green) Навушники Promate Onyx Blue (onyx.blue) Навушники Promate Onyx Black (onyx.black) Навушники Promate Onyx Maroon (onyx.maroon) Автотримач для телефона Promate Clutch Black (clutch.black) Автотримач для телефона Promate Clutch Grey (clutch.grey) Захисне скло Promate для Apple iPhone 6 Plus/6s Plus White (uttershield-ip6p.white) Захисне скло Promate для Apple iPhone 6 Plus/6s Plus Black (uttershield-ip6p.black) Захисне скло Promate для Apple iPhone 6 Plus/6s Plus Gold (uttershield-ip6p.gold) Кабель Promate AuraCord-C USB Type-C для зарядки Apple Watch з MFI 1 м Black (auracord-c.black) Кабель Promate AuraCord-C USB Type-C для зарядки Apple Watch з MFI 1 м White (auracord-c.white) Навушники Promate Hush ANC IPX4 Black (hush.black) Захисна плівка Promate proShield.iPm-C для Apple iPad Mini 1/2/3 (proshield-ipm.clear) УМБ Promate SparkTank-16 16000 mAh 1200A Jump Starter Black (sparktank-16.black) УМБ Promate ThunderBeam-15 15000 mAh 900A Jump Starter Grey (thunderbeam-15.grey) УМБ Promate SparkTank-10 10000 mAh 800A Jump Starter Black (sparktank-10.black) Кабель Promate PentaPower USB-C / USB to USB-C / microUSB / Lightning 1.2 м Black (pentapower.black) Кабель Promate PentaPower USB-C/USB to USB-C/microUSB/Lightning 1.2 м Gold (pentapower.gold) Кабель Promate PentaPower USB-C/USB to USB-C/microUSB/Lightning 1.2 м Grey (pentapower.grey) Чохол Promate GripCase для Apple AirPods Black (gripcase.black) Чохол Promate GripCase для Apple AirPods Pink (gripcase.pink) Чохол Promate GripCase для Apple AirPods Blue (gripcase.blue) Чохол Promate GripCase для Apple AirPods Green (gripcase.green) Чохол Promate GripCase для Apple AirPods Navy Blue (gripcase.navyblue) Чохол Promate GripCase для Apple AirPods Purple (gripcase.purple) Чохол з екошкіри з ремінцем Promate Fay-Pro для Apple AirPods Pro Black (fay-pro.black) Чохол з еко-шкіри з ремінцем Promate Fay-Pro для Apple AirPods Pro Purple (fay-pro.purple) Чохол з еко-шкіри з ремінцем Promate Fay-Pro для Apple AirPods Pro Yellow (fay-pro.yellow) Чохол з еко-шкіри з ремінцем Promate Fay-Pro для Apple AirPods Pro Blue (fay-pro.blue) Навушники Promate Spicy-1 Black (spicy-1.black) Навушники Promate Spicy-1 Blue (spicy-1.blue) Навушники Promate Spicy-1 Red (spicy-1.red) Навушники Promate Move Silver (move.silver) Чохол пластиковий з карабіном Promate NeonCase для Apple AirPods Black (neoncase.black) Чохол пластиковий з карабіном Promate NeonCase для Apple AirPods Maroon (neoncase.maroon) Чохол пластиковий з карабіном Promate NeonCase для Apple AirPods Gold (neoncase.gold) Силіконовий чохол з карабіном Promate Silicase-Pro для Apple AirPods Pro Black (silicase-pro.black) Силіконовий чохол з карабіном Promate Silicase-Pro для Apple AirPods Pro Green (silicase-pro.green) Силіконовий чохол з карабіном Promate Silicase-Pro для Apple AirPods Pro Red (silicase-pro.red) Силіконовий чохол з карабіном Promate Silicase-Pro для Apple AirPods Pro White (silicase-pro.white) Силіконовий чохол з карабіном Promate Silicase-Pro для Apple AirPods Pro Blue (silicase-pro.blue) Силіконовий чохол з карабіном Promate Silicase-Pro для Apple AirPods Pro Pink (silicase-pro.pink) Силіконовий чохол з карабіном Promate VeilCase для Apple AirPods Black (veilcase.black) Силіконовий чохол з карабіном Promate VeilCase для Apple AirPods Pink (veilcase.pink) Силіконовий чохол з карабіном Promate VeilCase для Apple AirPods Blue (veilcase.blue) Захисне скло Promate для Samsung Galaxy S6 White (uttershield-s6.white) Захисне скло Promate для Samsung Galaxy S6 Black (uttershield-s6.black) Захисна плівка Promate Promate для Apple iPhone 6/6s White глянцева (rimshield-ip6.white) Захисна плівка Promate Promate для Apple iPhone 6/6s Gold глянцева (rimshield-ip6.gold) Захисна плівка Promate Promate для Apple iPhone 6 Plus/6s Plus Gold глянцева (rimshield-ip6P.gold) Захисна плівка Promate Promate для Apple iPhone 6 Plus/6s Plus White глянцева (rimshield-ip6P.white) Захисна плівка Promate Promate для Apple iPhone 6 Plus/6s Plus Black глянцева (rimshield-ip6P.black) Bluetooth-гарнітура Promate Ace Black (ace.black) Bluetooth-гарнітура Promate Ace White (ace.white) Захисне скло Promate для Apple iPhone 6/6s Gold (uttershield-ip6.gold) Док-станція для бездротового заряджання Promate AuraBase Black (aurabase.black) Навушники Promate Tempo-BT Red (tempo-bt.red) Навушники Promate Tempo-BT Black (tempo-bt.black) Навушники Геймерські Promate Clink Black (clink.black) Навушники Геймерські Promate Clink Green (clink.green) Навушники Геймерські Promate Clink Red (clink.red) Навушники Promate Symphony White (symphony.white) Навушники Promate Symphony Black (symphony.black) Підставка для навушників Promate Anchor-1 Grey Підставка для навушників Promate Anchor-1 Silver Навушники Promate Nirvana Black (nirvana.black) Навушники Promate Nirvana White (nirvana.white) Bluetooth-гарнітура Promate Aria Black (aria.black) Bluetooth-гарнітура Promate Aria-2 White (aria-2.white) Bluetooth-гарнітура Promate Aria-2 Black (aria-2.black)
Якщо потрібен інший контент, зв’яжіться з нами! Надамо готові описи будь-яких товарів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *