Створення сайтів

Які я створюю сайти?

Надам безкоштовну консультацію

Розроблю Інтернет-магазин

Виконаю всі необхідні налаштування

Наповню товарами

Зареєструю домен та хостинг

Створю та налаштую рекламну кампанію

Від 3000 грн.*

Сайт-візитка

Створення сайту-візитки під ключ

Розроблю структуру сайту

Заповню наданою інформацією

Від 1000 грн.*

Landing Page

Landing Page під ключ

Розроблю структурні блоки

Зроблю адаптивний дизайн

Від 1000 грн.*

* В вартість не включена ціна домену та хостингу

Як я працюю

Встановлюємо зв’язок

Зателефонуйте або заповніть форму для зв'язку і відправте – я обов'язково зв'яжусь з Вами.

Початок співпраці

Обговорюємо всі деталі проєкту, визначаємо формат нашої співпраці, можливості та цілі.

Робота над сайтом

Працюємо над створенням сайту. Можемо поєднати розробку ресурсу з онлайн-курсом.

Наповнюю сторінки сайту інформацією. Роблю це швидко, правильно та ефективно.

Оптимізація

Проводжу внутрішню оптимізацію сторінок ресурсу. Працюю над мета тегами, заголовками, структурою.

Переносимо на хостинг

Реєструю домен, купуємо і налаштовуємо хостинг, переношу сайт з комп'ютера в мережу Інтернет.

Потрібен сайт? Є недороге рішення. Обговорімо!

glazoff@computer-ok.net

Послуги зі створення сайтів під ключ

   Створення сайтів інтернет-магазинів під ключ включає всі етапи розробки та запуску ресурсу. Надам безкоштовну консультацію, розроблю та налаштую магазини під потреби бізнесу, підготовлю контент та наповню товарами. Підготую торгові рекламні кампанії для отримання продажів.

Безкоштовна

консультація

розробка та

налаштування

Наповнення

магазину

Запуск

продажів

від 3000 грн.*

Розробка сайтів-візиток під ключ

   Створення сайтів-візиток під ключ включає всі етапи розробки та запуску ресурсу. Візитка – це сайт, який складається з однієї або кількох сторінок, слугує для ознайомлення відвідувачів з діяльністю власника цього ресурсу. Замовник повинен надати необхідний контент для розміщення в інтернеті (зображення, контактні дані, тексти, логотип). Після уточнення деталей односторінковий сайт виготовляється протягом кількох днів.

Розробка

структури

Адаптивний

дизайн

Заповнення

інформацією

Запуск

сайту

від 1000 грн.*

Розробка Landing page під ключ

 Landing page (посадкова сторінка) – це структурована сторінка, яка містить багато інформаційних блоків пов'язаних між собою і слугує для залучення великої кількості відвідувачів на сайт. Виготовлення лендингу триває кілька днів, Лендинг пейдж на відміну від візитки має інші цілі – продаж певного товару, послуги, отримання контактної інформації відвідувачів, тощо.

Розробка

блоків

Налаштування

форм

Наповнення

даними

Запуск

реклами

від 1000 грн.*

Вам цікаво? Залиште свій номер телефону

Вкажіть свій телефон і натисніть кнопку "Відправити". Я зателефоную!

Інші послуги зі створення сайтів

Онлайн курс – створення сайту під ключ

   З допомогою сучасних інтернет-технологій розробляю сайт разом з клієнтом в режимі онлайн, пояснюю всі тонкощі та особливості, передаю досвід і знання, навчаю самостійному управлінню інтернет-ресурсом.

   Онлайн-курси проводжу по роботі з WordPress, PrestaShop, Prom.ua, Horoshop.ua, Ucoz. Створення безкоштовного сайту – експрес-онлайн курс

від 300 грн./год.

Створення безкоштовного сайту

  Існує багато різноманітних сервісів, котрі пропонують створення безкоштовного сайту, та насправді в решті прийдеться платити, наприклад, щоб прибрали рекламу, яка закриває половину екрану.

  А чи існує можливість створення повнофункціонального безкоштовного сайту без реклами, та інших незручностей? Так така можливість є! Сайт буде повністю безкоштовним! Не потрібно оплачувати домен, хостинг, обслуговування. Підходить таке рішення для односторінкових сайтів з невеликим відвідуванням.

Вартість послуги від 600 грн.

Технології та сервіси які я використовую

Безкоштовна універсальна платформа WordPress

  WordPress найпоширеніша безкоштовна платформа для створення сайтів будь-якої складності. Підходить як для розробки недорогих продуктів невеликих компаній, так і для створення складних сайтів великих корпорацій. Розробка адаптивних сайтів вирішена на рівні платформи завдяки наявності величезної кількості готових безкоштовних тем, які адаптовані для різних пристроїв.

  Надам послуги створення односторінкових ресурсів на WordPress: сайт-візитка, Landing page та багатосторінкових – корпоративні сайти, web портали, блоги.

Створення сайту під ключ на WordPress

Безкоштовна CMS для інтернет-магазинів PrestaShop

  Функціонал ПрестаШоп розрахований на сайти різної складності. Платформа має надзвичайно багато налаштувань. Має вбудовану функцію імпорту товарів, та багато інших потрібних опцій. Поряд з тим, розробка на PrestaShop є досить простою, інтуїтивно зрозумілою і не вимагає знань веб програмування.

 Телефонуйте, якщо потрібна розробка сайту на PrestaShop!

 

Маркетплейс Prom.ua

  Prom.ua дещо інше, ніж просто платформа для web розробки – це так званий “маркетплейс”. Готовий і розкручений сайт, місце де може кожен охочий продавати свої товари, сплативши за послуги оренди. В офлайн подібним чином працюють торговельні центри, беруть оплату за оренду і надають місце для продажу товарів. Пром, чудово підходить для старту онлайн бізнесу. Починаючи з Prom отримаєте перший досвід онлайн комерції і порівняно не дорогий. Інтернет-магазин prom.ua на замовлення

 Обговорім співпрацю на цій платформі. Всього за кілька днів сайт буде повністю налаштований, наповнений товарами та готовий до роботи.

Сервіс для створення сайтів Horoshop.ua

Сайт на Хорошоп

  Український сервіс створення сайтів для торгівлі товарами та послугами. З допомогою цього сервісу можна отримати якісний професійний ресурс не прикладаючи багато зусиль. Багатофункціональність, яка включає всі особливості українського ринку, та низька вартість послуг в порівнянні з подібними сервісами, спонукає зробити вибір на користь “Хорошоп”.

 Надам послуги розробки сайтів з використанням сервісу horoshop.ua. Зроблю всі необхідні налаштування, підготую до роботи, наповню, налаштую рекламні кампанії, допоможу з просуванням в пошукових системах.

 

Сервіс для створення сайтів Ucoz

  Cервіс з якого можна почати роботу зі створення сайтів. І хоча Ucoz нам пропонує можливість створення сайту будь-якого виду, але на мою думку варто зупинитись лише на інтернет-магазині з погляду того, що не потрібно думати ні про безпеку свого сайту, ні про хостинг. Зручний імпорт товарів, низька ціна оренди, хороша швидкість завантаження сторінок. Підходить для створення малобюджетних сайтів з ціллю отримати досвід та продавати товари з мінімальними вкладеннями.

  Обгорорімо, як на цій платформі зробити сайт та отримувати прибуток.

Вказана вартість приблизна, вона може змінюватись.

* Ціни вказано без реєстрації домену та хостингу. Ці послуги оплачуються окремо.