Наповнення сайту контентом

Наповнення сайту контентом

Наповнення сайту контентом, самий трудомісткий і дуже відповідальний процес. Будь-яку інформацію у вигляді текстів, зображень, відео, аудіо та інше, називають одним словом – контент. Відвідувачі на сайт заходять саме заради контенту, який там знаходиться. Пошукові системи в своєму топі показують посилання на сайти аналізуючи саме якість контенту сторінок цих сайтів.

Наші послуги з наповнення сайтів:

  1. Автоматичне наповнення сайтів – парсинг.
  2. Оновлення контенту – підтримка в актуальному стані.
  3. Онлайн курс з автоматичного збору контенту для наповнення сайтів.
Вкажіть свій телефон і натисніть кнопку "Відправити". Я зателефоную!

 

Автоматичне наповнення сайту контентом

 

Парсинг сайтів

Коли проект складається з тисяч сторінок, а ресурсів немає, що б наповнювати його вручну – парсинг найоптимальніше рішення цього завдання.

За допомогою спеціальної програми парсеру, інформація скачується з сайту-донора і записується в файл в потрібному вигляді.

Якщо сайт підтримує функціонал завантаження контенту за допомогою імпорту, вважайте, що справа зроблена. Таким чином можна наповнити десятки тисяч сторінок за дуже короткий проміжок часу.

Наповнення сайту товарами

Найчастіше парсер використовується для наповнення сайту товарами. Для цього є кілька простих причин:

  1. Інтернет-магазин практично завжди складається з безлічі сторінок – товарних карток.
  2. Дуже важливо для власника – наповнити сайт товарами в стислі терміни.
  3. Товарний асортимент постійно змінюється і без використання спеціальних технологій за цим процесом не встигнути.

Оновлення контенту

Для багатьох сайтів, особливо інтернет-магазинів дуже важливо підтримувати контент в актуальному стані, що б відповідало опис товару, зображення, ціна, наявність і інша інформація про товар, яка досить часто змінюється.

Ми знайомі з технологіями за допомогою, яких зможемо забезпечити актуальність інформації нашим клієнтам.

Як відбувається наповнення сайту

Вказуєте сайт, контент когорого вас зацікавив, вказуєте структуру файлу в який треба зберегти інформацію, обговорюємо деталі, вартість робіт, терміни.

Вартість робіт від 0,1 грн. за одну товарну позицію, залежить від складності поставленого завдання, кількості товарів і структури файлу, який потрібно отримати.

Текстове наповнення сайту ми можемо надати в будь-якому вигляді. Можемо випарсіть разом з фільтрами, метаданими та будь-якими іншими атрибутами. Можемо текстові блоки обгорнути в теги, підігнати по стилю під ваш сайт. Розглянемо будь-які завдання і знайдемо рішення найбільш підходяще клієнту.

Зображення можемо надати в тому ж файлі у вигляді посилань, можемо випарсіть, розподілити по папках і віддати Вам в графічних файлах. Якщо потрібно поміняти розміри зображень, нанести ВОТЕРМАРК, стиснути зображення – вирішимо без проблем.

Після отримання оплати, ми беремося за роботу, готуємо контент для сайту відповідно до зазначених термінів і відправляємо його Вам.

Онлайн курс – автоматичне наповнення сайту контентом

Дуже актуальний і корисний курс, як для власників сайтів, так і для людей, які надають послуги з наповнення інтернет-ресурсів інформацією.

Володіючи знаннями і вміннями автоматичного збору та обробки інформації, можна наповнити сайт набагато швидше і реалізувати завдання, які раніше здавалися не реальними.

Курс навчання буде проходити онлайн в режимі діалогу. Я буду налаштовувати парсер під певне завдання і коментувати, клієнт буде дивитися, що відбувається на моєму моніторі і задавати питання.

Навчимося пакетній обробці зображень для сайту, обрізати, підганяти під один розмір, наносити водяні знаки, стискати.

Ніякої теорії, весь курс буде складатися з отримання тільки практичних навичок. Ми будемо вирішувати реальну завдання по наповненню сайту контентом.

Потрібен контент для сайту?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *