Наповнення сайту контентом

Наповнення сайту контентом, трудомісткий і дуже відповідальний процес. Будь-яку інформацію у вигляді текстів, зображень, відео, аудіо та інше, називають одним словом – контент. Відвідувачі на сайт заходять саме заради контенту, який там знаходиться. Пошукові системи у своєму топі показують посилання на сайти аналізуючи саме якість контенту сторінок цих сайтів. Тому дуже важливо якісно наповнювати сайт контентом.

Послуги з наповнення сайтів

Автоматизоване наповнення

Послуги парсингу – автоматизований збір та обробка контенту.

Підготування текстового та графічного контенту для завантаження на сайт

Наповнення сайтів товарами, текстами, іншою інформацією.

Оновлення інформації – підтримка в актуальному стані.

 

Додаткові послуги

Онлайн курс з автоматичного наповнення сайтів

Чому варто працювати зо мною?

Автонаповнення сайту контентом

Парсинг інформації з сайтів

Коли проєкт складається з тисяч сторінок, а ресурсів немає, щоб наповнювати його вручну – парсинг оптимальне рішення цього завдання.

За допомогою спеціальної програми парсеру, інформація береться з сайту-донора і записується в файл імпорту в потрібному вигляді. В один стовпець записується назва товару, в інший ціна, опис товару і т.д. Дивіться приклад файлу з контентом для наповнення сайту товарами.

Якщо ресурс підтримує функціонал завантаження контенту за допомогою імпорту, вважайте, що справа зроблена. Таким чином можна наповнити десятки тисяч сторінок за дуже короткий проміжок часу.

Ціни від 0,1 грн. за наповнення сторінки

Надаю послуги парсингу такої інформації:

Товари інтернет-магазинів.

Текстовий контент.

Фото, картинки та інша графіка.

Будь-яка інша інформація сайтів з відкритим доступом.

ФОРМАТ КОНТЕНТУ

Для наповнення товарами використовую файли excel xls, xlsx, csv.

Для текстового наповнення сайтів – файли в форматі txt.

Графічну інформацію надам розкладеною по папках з назвами по певному признаку (частина URL, код, назва сторінки, тощо)

Що таке парсинг?

Будь-яку інформацію можна знайти та “витягнути” з коду html сторінки з допомогою тегів та класів, які використані для опису цих елементів. Потім помістивши дані в файл потрібного формату з визначеною структурою отримуємо контент для завантаження на сайт.

В даному випадку за тегом h1  отримуємо назву товару. Так само можна знайти на сторінці ціну, опис, характеристики та інші елементи – тексти, зображення, тощо.

Парсер – це програма, яка використовується для автоматизації процесу завантаження інформації з сайтів у файли.

Які можна парсити дані з сайту?

Технічно, парсити дані з сайту можна будь-які без обмежень: структуру каталогу, назву сторінки/товару, картинки, описи, характеристики, артикули, ціни та будь-яку іншу інформацію яку ви бачите на сторінках сайту-джерела. З юридичної точки зору парсинг даних теж саме, що й звичайне копіювання інформації з сайтів, тільки набагато швидше і діяти потрібно, виходячи із закону про захист авторських прав.

Найчастіше парсер використовується для наповнення товарами. Для цього є кілька простих причин:

  1. Інтернет-магазин практично завжди складається з великої кількості сторінок – товарних карток.
  2. Дуже важливо для власника – наповнити сайт товарами в стислі терміни.
  3. Товарний асортимент постійно змінюється і без використання спеціальних технологій за цим процесом не встигнути.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Потрібно наповнити сайт інформацією? Зв’яжіться зо мною. Допоможу!

glazoff@computer-ok.net

Як відбувається наповнення сайту інформацією

Обговорення деталей

1

  Обговорюємо вимоги до текстів та зображень, структуру файлу в який треба зберегти інформацію, вартість робіт, терміни та інші деталі.

Підготування текстового контенту

  Текстове наповнення я можу надати в будь-якому вигляді, з фільтрами, метаданими та будь-якими іншими елементами тексту. Можу текстові блоки обгорнути в теги, підігнати по стилю для вашого сайту. Розгляну будь-які завдання і знайду оптимальне рішення для замовника.

2

Підготування зображень

3

  Зображення можу зібрати у вигляді посилань для завантаження під час імпорту, або завантажити графічні файли та розподілити по теках. Найменування тек та файлів можна задати за певними правилами. Якщо потрібно поміняти розміри зображень, нанести водяні знаки, стиснути зображення – вирішу без проблем.

Наповнення ресурсу контентом

  Після отримання авансу берусь за роботу, готую контент для сайту відповідно до зазначених термінів та відправляю його замовникові у файлі, або наповнюю ним ресурс згідно нашої попередньої домовленості.

4

Оновлення контенту та підтримка в актуальному стані

  Дуже важливо, підтримувати контент в актуальному стані, щоб відповідав опис товару, зображення, ціна, асортимент й інша інформація, яка досить часто змінюється.

  Я знайомий з технологіями за допомогою яких зможу забезпечити актуальність інформації на сайтах. Налаштую так, щоб оновлення відбувалось автоматизовано за посиланням в інтернеті.

Вам цікаво? Залиште свій номер телефону

Вкажіть свій телефон і натисніть кнопку "Відправити". Я зателефоную!

Наповнення сайтів інформацією

Як наповнювати сайт контентом? В залежності від цілей та об'єму, можна наповнити вручну або автоматично.

Чим я наповнюю?

✓ Наповнення сайту товарами

✓ Текстове наповнення сайту

Методи наповнення

✓ Автоматичне наповнення

✓ Ручне наповнення

Онлайн курс – автонаповнення сайту контентом

  Дуже актуальний і корисний курс, як для власників сайтів, так і для людей, які надають послуги з наповнення інтернет-ресурсів інформацією.

  Володіючи знаннями й вміннями автоматичного збору та обробки інформації, можна наповнити сайт набагато швидше і реалізувати завдання, які раніше здавалися не реальними.

  Курс навчання буде проходити онлайн в режимі діалогу. Я буду налаштовувати парсер під певне завдання і коментувати, клієнт буде дивитися, що відбувається на моєму моніторі та ставити запитання.

  Навчимося пакетній обробці зображень для сайту, обрізати, підганяти під один розмір, наносити водяні знаки, стискати. Налаштуємо автонаповнення сайту товарами.

  Ніякої теорії, весь курс буде складатися з отримання тільки практичних навичок. Ми будемо вирішувати реальні завдання по наповненню сайту контентом.

Вартість наповнення контентом залежить від складності поставленого завдання, кількості товарів і структури файлу, який потрібно отримати.

Ціна від 0,1 грн. за одну товарну позицію