Інтернет-магазин prom.ua на замовлення

Інтернет-магазин prom.ua на замовлення — найкраще рішення для старту

Останні події дають чітке розуміння кожній людині, яка займається торгівлею, що пора переходити в інтернет. Хто не зробив цього раніше, тепер мусить наздоганяти. Надіятись, що все повернеться і буде як раніше – безглуздо! Потрібно мінятись, пристосовуватись до сьогодення, вивчати сучасні технології. Далі без інтернет-магазину не обійтись!

З чого починати? Як отримати прибуток негайно?

Замовити інтернет-магазин prom.ua – готовий, наповнений товарами, який буде продавати вже через тиждень.

Чому prom:

 • бо це працює!
 • інтернет-магазин буде продавати вже, а не через рік
 • чудова інформаційно-технічна підтримка сервісу
 • порівняно дешева, функціональна та ефективна платформа
 • вашому магазину не потрібне просування, він буде частиною вже розкрученого торговельного інтернет-центру
 • отримаєте недорогий початковий досвід в онлайн комерції

Як замовити інтернет-магазин prom.ua?

Щоб замовити інтернет-магазин пром під ключ зв’яжіться з нами за вказаними контактами на цій сторінці

Послуга інтернет-магазин prom.ua на замовлення

Що включає?

Комплексна послуга охоплює:

 • створення магазину
 • налаштування необхідні для початку роботи
 • наповнення магазину товарами
 • створення структури категорій товарів
 • налаштування внутрішньої рекламної кампанії
 • налаштування зовнішньої реклами

Яка вартість послуги?

Низька ціна послуги створення інтернет-магазину prom.ua зумовлена великим досвідом, завдяки якому ресурс створюється дуже швидко. Вартість комплексу робіт від 3000 грн. Половина оплачується перед початком робіт, залишок після закінчення.


Зробити замовлення


Як не варто починати бізнес-онлайн

На перший погляд все просто – пишеш пошуковий запит: “створити інтернет-магазин” і отримуєш тисячі пропозицій від різноманітних сервісів та компаній. Одні пропонують створити безкоштовний сайт за 5 хвилин, інші, хоча і не дешевий – зате професійний магазин, який буде приносити величезні прибутки.

Чому не підходить для бізнесу безкоштовний сервіс

Безкоштовні сервіси насправді будуть використовувати вас для безкоштовного розкручування своєї площадки, а не навпаки! Підходять вони хіба, що для отримання базових знань в сайтобудуванні, а не для онлайн-бізнесу. Безкоштовний сир – в мишоловці!

Чи варто замовляти перший інтернет-магазин у спеціалізованої компанії?

Якщо замовити сайт у веб-студії, то правда лише те, що обійдеться він не дешево, а от, чи буде приносити хоча б якийсь прибуток… Це залежить від багатьох факторів, основні з яких – гроші та терпіння! Чому? Тому, що створити сайт – це лише вершина айсберга!

Я не хочу сказати, що це погане рішення для інтернет-магазинів в цілому. Це рішення не підходить для старту, в даному випадку воно не правильне.

Зробити інтернет-магазин самому безкоштовно

Є й така можливість! Зараз є багато різноманітних платформ для створення інтернет-магазинів, як безкоштовних, так і платних (не варто плутати з безкоштовними сервісами, це принципово зовсім різні речі). Як на мене цей варіант для старту кращий, ніж перших два. В результаті отримуєте безкоштовно повноцінний сайт без реклами. Головний недолік в тому, що цей варіант вимагає спеціальних знань та досвіду і тому для швидкого старту теж не дуже підходить.

Чому не варто так починати?

Головна причина, через яку всі описані вище варіанти не підходять для швидкого старту – процес “розкручування сайту”.

Щоб інтернет-магазин почав продавати його потрібно “розкрутити”, а це процес довготривалий, дорогий і не завжди приносить очікуваний результат. Вам звичайно скажуть, що він відразу буде продавати, потрібно лише увімкнути та налаштувати контекстну рекламу. В принципі частка правди в цьому є! Тільки витрати на ту рекламу будуть вищими від прибутку.

Безкоштовно і швидко сайт можна створити, але не існує безкоштовного та швидкого його просування! Цей процес значно дорожчий від розробки. Тому навіть “безкоштовний сайт” в результаті буде дуже дорогим.

Ваш інтернет-магазин буде приносити прибуток, але не вам, а компанії, яка буде займатись просуванням інтернет-магазину та компанії Google. Це буде тривати місяцями чи навіть роками! Насправді це буде тривати завжди, доки буде працювати інтернет-магазин, але ж є все-таки ймовірність, що з часом він буде приносити прибуток, якого вистачатиме на рекламу і “розкрутку”, а пізніше можливо ще й власникові магазину щось лишатиметься з того прибутку.

Ще один важливий момент

А про наповнення сайту ви подумали? Наприклад, асортимент складається з 10 тис. товарів, як плануєте заповнити інформацією таку кількість сторінок? Копіювати з інших сайтів і через буфер обміну вставляти на свій? Ця робота займе у вас приблизно 1,5 року. А функцію імпорту підтримують не всі сайти.


Таких “підводних каменів” чекає безліч на кожного початківця в онлайн-комерції. Навіть досвідчений спеціаліст не може знати про всі, тому, що кожен випадок індивідуальний і технології постійно змінюються.

Тому моя порада починати з простішого – замовити інтернет-магазин prom.ua і починати продавати, отримувати досвід набиваючи гулі, а якщо все вдасться переходити до більш дорогого варіанту.

На цій сторінці можна ознайомитись зі всіма послугами з підтримки сайтів, які ми надаємо.

Залишити коментар