Створення сайту в режимі онлайн

Переваги створення сайту в режимі online

Повноцінний безкоштовний інтернет-ресурс

В результаті Створення сайту в режимі онлайн, отримуєте готовий продукт абсолютно безкоштовно у вигляді бонусу. Я не беру оплату ні за розробку, ні за оптимізацію. Оплата погодинна за проведення практичних онлайн-курсів – лише за досвід і знання!

Безцінний досвід по створенню сайтів

Досвід, який Ви отримаєте, може дати тільки практика. Ви будете створювати сайти разом з досвідченим майстром. Будете вчитися на практиці, отримуючи оперативну інформацію про те, що відбувається. Будете отримувати відповіді на питання в міру їх виникнення. Співпраця з розробки відбуватиметься в режимі діалогу.

Створення нових сайтів

Розробка і створення нових сайтів дуже актуально на поточний момент. Знання отримані Вами під час онлайн-курсу, зможете успішно застосувати для розробки нового інтернет-ресурсу, як для себе, так і для інших. Цей досвід дасть вам не поганий старт для освоєння нової і популярної спеціальності веб-майстра, яка буде приносити хороший прибуток.

Етапи робіт в онлайн режимі

Підготовка до онлайн-курсу

Для можливості розробки в режимі онлайн, насамперед потрібно підготувати комп’ютер клієнта. Для цього встановимо наступне програмне забезпечення:

 1. TeamViewer – програма для керування віддаленим робочим столом.
 2. Skype – програма для підтримки діалогу, демонстрації свого екрану клієнтові у разі необхідності.
 3. Середовище для розробки сайтів на локальному комп’ютері.
 4. Програма для захоплення відео з екрану, з метою перегляду в майбутньому і детального вивчення матеріалу клієнтом.

Розробка інтернет-ресурсу онлайн

Перевага мого підходу полягає в тому, що метою є не лише створення сайту, але й передача практичних знань. У нашому випадку вебмайстер буде розробляти на комп’ютері клієнта. За допомогою програми TeamViewer підключаємося до комп’ютера клієнта і приступаємо до розробки. Онлайн-курс по розробці сайтів під ключ проходить в режимі діалогу – вебмайстер коментує свої дії і відповідає на виниклі запитання клієнта. Всі дії, які відбуваються на екрані, звуки, розмова записуються у відеофайл.

Наповнення сайту

Наповнення контентом представлено окремим розділом. В цьому розділі розповім про основні вимоги пошукових систем до наповнення, розглянемо тонкощі створення контентних сторінок.

Гадаєте неможливо наповнити інформацією 10 000 сторінок за один день? Навчу автоматично збирати, обробляти та оновлювати контент, використовуючи інформацію з інших сайтів. А також розглянемо тонкощі обробки великих масивів інформації.

Оптимізація інтернет-ресурсу

Оптимізація інтернет-ресурсу – це комплекс робіт по поліпшенню юзабіліті сайту, для зручності користувачів, робота над внутрішніми і зовнішніми посиланнями. Оптимізація зображень і текстів, оптимізація метатегів. Всі ці роботи потрібні для просування і розкрутки, підвищення показників пошукової видачі.

Розміщення ресурсу в інтернеті

Зазвичай інтернет-ресурс розробляється на локальному комп’ютері вебмайстра, а по мірі його готовності переноситься в інтернет. На цьому етапі ми:

 1. Зареєструємо доменне ім’я під яким наш сайт буде представлений в інтернеті.
 2. Зареєструємо та оплатимо хостинг у провайдера, який надає місце на серверах для клієнтських сайтів.
 3. Перенесемо файли готового ресурсу на хостинг.
 4. Зробимо необхідні налаштування у реєстратора і хостинг провайдера.

Через деякий час ресурс буде доступний в інтернеті відповідно до вибраного доменного імені.

Онлайн-курс створення сайту в режимі онлайн варто пройти

Якщо:

 • Є бажання навчитися розробці з метою отримання прибутків.
 • Сайт створюється з метою отримання досвіду.
 • Немає чіткого розуміння, який саме потрібен онлайн-ресурс.
 • Недостатньо знань для правильного вибору платформи.
 • Обмежений бюджет.

Залишити коментар