Створення сайтів

Створення сайту під ключ

   Створення сайту під ключ – важливе завдання, яке в наш час стоїть перед багатьма активними людьми. Шляхів для її вирішення існує дуже багато. Щоб вибрати правильний підхід, потрібно мати хоча б базові знання з цієї теми. Такі знання допоможуть зберегти не тільки час, але й гроші!

Як ми працюємо

Встановлюємо зв’язок

Зателефонуйте або заповніть форму для зв’язку і відправте нам – ми обов’язково зв’яжемось з Вами.

Початок співробітництва

Обговорюємо всі деталі проєкту, визначаємо формат нашої співпраці, можливості та цілі.

Робота над сайтом

Працюємо над створенням сайту. Можемо поєднати розробку ресурсу з онлайн-курсом.

Наповнення

Наповнюємо сторінки сайту інформацією. Робимо це швидко, правильно та ефективно.

Оптимізація

Проводимо внутрішню оптимізацію сторінок ресурсу. Працюємо над мета тегами, заголовками, структурою.

Переносимо на хостинг

Реєструємо домен, купуємо і налаштовуємо хостинг, переносимо сайт з комп’ютера в мережу Інтернет.

Послуги зі створення сайтів

Онлайн курс – створення сайту під ключ

   Над проєктом разом з клієнтом в режимі онлайн працює досвідчений веб-майстер, пояснює всі тонкощі та особливості, передає досвід і знання, навчає самостійно розробляти та управляти інтернет-ресурсом.

   Онлайн-курси проводимо по роботі з WordPress, PrestaShop, Prom.ua, Horoshop.ua, Ucoz. Створення безкоштовного сайту – експрес-онлайн курс

Ціна300 грн./год

Розробка сайту візитки

   Візитка – це односторінковий сайт, який слугує для ознайомлення відвідувачів з діяльністю власника цього ресурсу. Замовник візитки повинен надати необхідний контент для розміщення в інтернеті (зображення, контактні дані, тексти, логотип). Після уточнення деталей односторінковий сайт виготовляється на протязі двох днів. *

Ціна від600 грн.

Розробка лендингу

  Landing page (посадкова сторінка) – це структурована сторінка, яка містить багато інформаційних блоків пов’язаних між собою і слугує для залучення великої кількості відвідувачів на сайт. Виготовлення лендингу триває до 3 днів, landing page на відміну від візитки може бути декілька. *

Ціна від1500 грн.

Створення блогу на WordPress

   До складу послуги входить створення структури блогу, підключення та налагодження необхідних плагінів Вордпресс. *

Ціна від1500 грн.

Інтернет-магазин PrestaShop – на замовлення

  Одна з кращих безкоштовних платформ для інтернет-магазинів. В результаті отримуєте налагоджений онлайн-магазин наповнений товарами та готовий до роботи.

Ціна від20000 грн.

Інтернет-магазин на Prom.ua

   Створення інтернет-магазину під ключ на відомому маркетплейсі України, наповнення товарами та налагодження рекламних кампаній і зовнішніх сервісів, які обов’язково приведуть до продажів.

Ціна від6000 грн.

Інтернет-магазин на Horoshop.ua

  Магазин під замовлення на кращому Українському інтернет-майданчику horoshop.ua, наповнимо товарами та підготуємо до роботи, налаштуємо торговельну рекламу.

Ціна від6000 грн.

Інтернет магазин на UCOZ

   Не найкращий варіант, але ідеально підходить тим у кого велика кількість товарних позицій, головна ціль – продажі в найближчий час, а не бізнес на довгі роки та хто хоче досягти цього з мінімальними витратами.

Ціна від6000 грн.

Залишились запитання?

Вказана ціна приблизна, вона може змінюватись.

* Ціни вказано без реєстрації домену, хостингу. Ці послуги оплачуються окремо.

Вкажіть свій телефон і натисніть кнопку "Відправити". Ми зателефонуємо!

Створення сайту під ключ – онлайн

Над проєктом працюємо разом з клієнтом в режимі онлайн, пояснюємо всі тонкощі і особливості, передаємо досвід і знання, вчимо самостійно управляти інтернет-ресурсом. Зовсім недорого, Ви, отримуєте цілий комплекс послуг.

Переваги створення сайтів в режимі online

Повноцінний безкоштовний інтернет-ресурс

В результаті нашої роботи, отримуєте готовий продукт абсолютно безкоштовно у вигляді бонусу. Ми не беремо оплату ні за розробку, ні за оптимізацію. Оплата погодинна за проведення практичних онлайн-курсів – лише за досвід і знання!

Безцінний досвід по створенню сайтів

Досвід, який Ви отримаєте, може дати тільки практика. Ви будете створювати сайти разом з досвідченим майстром. Будете вчитися на практиці, отримуючи оперативну інформацію про те, що відбувається. Будете отримувати відповіді на питання в міру їх виникнення. Співпраця з розробки відбуватиметься в режимі діалогу.

Створення нових сайтів під ключ

Розробка і створення нових сайтів дуже актуально на поточний момент. Знання отримані Вами під час онлайн-курсу, зможете успішно застосувати для розробки нового інтернет-ресурсу, як для себе, так і для інших. Цей досвід дасть вам не поганий старт для освоєння нової і популярної спеціальності веб-майстра, яка буде приносити хороший прибуток.


Етапи робіт в онлайн режимі

Підготовка до онлайн-курсу

Для можливості розробки в режимі онлайн, насамперед потрібно підготувати комп’ютер клієнта. Для цього встановимо наступне програмне забезпечення:

 1. TeamViewer – програма для керування віддаленим робочим столом.
 2. Skype – програма для підтримки діалогу, демонстрації свого екрану клієнтові у разі необхідності.
 3. Середовище для розробки сайтів на локальному комп’ютері.
 4. Програма для захоплення відео з екрану, з метою перегляду в майбутньому і детального вивчення матеріалу клієнтом.

Розробка інтернет-ресурсу онлайн

Перевага нашого підходу полягає в тому, що метою є не лише створення сайту, але й передача практичних знань. У нашому випадку вебмайстер буде розробляти на комп’ютері клієнта. За допомогою програми TeamViewer підключаємося до комп’ютера клієнта і приступаємо до розробки. Онлайн-курс по розробці сайтів під ключ проходить в режимі діалогу – вебмайстер коментує свої дії і відповідає на виниклі запитання клієнта. Всі дії, які відбуваються на екрані, звуки, розмова записуються у відеофайл.

Наповнення сайту

Наповнення контентом представлено окремим розділом. В цьому розділі розповімо про основні вимоги пошукових систем до наповнення, навчимо тонкощам створення контентних сторінок.

Гадаєте неможливо наповнити інформацією 10 000 сторінок за один день? Навчимо автоматично збирати, обробляти та оновлювати контент. А також іншим тонкощам обробки великих масивів інформації.

Оптимізація інтернет-ресурсу

Оптимізація інтернет-ресурсу – це комплекс робіт по поліпшенню юзабіліті сайту, для зручності користувачів, робота над внутрішніми і зовнішніми посиланнями. Оптимізація зображень і текстів, оптимізація метатегів. Всі ці роботи потрібні для просування і розкрутки, підвищення показників пошукової видачі.

Розміщення ресурсу в інтернеті

Зазвичай інтернет-ресурс розробляється на локальному комп’ютері вебмайстра, а по мірі його готовності переноситься в інтернет. На цьому етапі ми:

 1. Зареєструємо доменне ім’я під яким наш сайт буде представлений в інтернеті.
 2. Виберемо і зареєструємо хостинг – провайдер, який надає місце на серверах для клієнтських сайтів.
 3. Перенесемо файли готового ресурсу на хостинг.
 4. Зробимо необхідні налаштування у реєстратора і хостинг провайдера.

Через деякий час ресурс буде доступний в інтернеті відповідно вибраного доменного імені.

Онлайн-курс варто пройти

Якщо:

 • Є бажання навчитися розробці з метою отримання прибутків.
 • Сайт створюється з метою отримання досвіду.
 • Немає чіткого розуміння, який саме потрібен онлайн-ресурс.
 • Недостатньо знань для правильного вибору платформи.
 • Обмежений бюджет.

Створення сайтів під ключ на WordPress

Зробити сайт під ключ на WordPress

 • адаптивний дизайн
 • створення простого сайту
 • створення сайту будь-якої складності
 • безкоштовна універсальна CMS
 • безліч безкоштовних шаблонів
 • підходить для будь-якого виду сайтів

 

 

 

Особливості WordPress:

ВордПресс найпоширеніша безкоштовна платформа для створення сайтів будь-якої складності. Характеризується гнучкістю та універсальністю і підходить практично для будь-якого виду сайтів. WordPress підходить як для розробки недорогих продуктів для невеликих компаній, так і для створення складних сайтів великих корпорацій. Розробка адаптивних сайтів вирішена на рівні платформи завдяки наявності величезної кількості готових безкоштовних тем, які адаптовані для різних пристроїв. Це дає можливість користувачеві забути про проблему адаптивності. Ваш ресурс буде мати чудовий вигляд на різних пристроях.

Створення сайту на вордпресс не вимагає знання ні програмування, ні верстки, він підходить, як для початківців, так і для досвідчених веб-майстрів, як для бізнесу, так для персональних сайтів. Наявність безкоштовних модулів робить його досяжним для безкоштовних проєктів та малобюджетних.


Створення сайту під ключ на PrestaShop

Створення інтернет-магазину під ключ PrestaShop

 • адаптивний шаблон
 • створення сайту будь-якої складності
 • безкоштовна платформа
 • підходить для інтернет-магазинів:

Особливості PrestaShop:

Назва цієї безкоштовної CMS говорить сама за себе. Функціонал ПрестаШоп розрахований на інтернет-магазини різної складності. Платформа має надзвичайно багато налаштувань, її гнучкість дозволяє розробляти практично будь-який інтернет-магазин. Має вбудовану функцію імпорту товарів, та багато інших потрібних опцій. Поряд з тим, розробка інтернет-магазину на PrestaShop є досить простою, інтуїтивно зрозумілою і не вимагає знань веб програмування.

До недоліків платформи можна віднести її повільність, яка є платою за потужний функціонал, тому для успішної та швидкої роботи сайту потрібний хороший і відповідно дорогий хостинг.

PrestaShop найкраще підходить для серйозних проєктів, інтернет-магазинів, які потребують хорошого функціоналу.


Створення сайту під ключ на Prom

Створення сайту під ключ на Prom

 • адаптивний дизайн
 • створення простого сайту
 • безкоштовний хостинг
 • безкоштовний домен
 • підходить для інтернет-магазинів

Особливості Prom

Prom.ua дещо інше, ніж просто платформа для інтернет-магазину – це так званий “маркетплейс”. Готовий і розкручений сайт, місце де може кожен охочий продавати свої товари, сплативши за послуги сервісу. В офлайн подібним чином працюють торговельні центри, беруть оплату за оренду і надають місце для продажу товарів.

Пром, чудово підходить для старту онлайн бізнесу, тому, що товари будуть продаватись відразу. А свій сайт потрібно “розкрутити”, щоб з”явились перші продажі. Просування сайту – довготривалий процес і часто вартує дорожче, ніж його розробка, та не завжди приносить результат. Отже, починайте з Prom, він вам принесе перший досвід онлайн комерції і порівняно не дорогий.


Створення сайту під ключ на Ucoz

Створення сайту під ключ Ucoz

 • адаптивна верстка
 • створення простого сайту
 • створення сайту будь-якої складності
 • безкоштовні шаблони
 • безкоштовний хостинг
 • безкоштовний домен
 • підходить для сайтів візиток
 • підходить для блогу
 • підходить для інтернет-магазинів

Особливості Ucoz:

Ще один сервіс з якого можна почати роботу зі створення сайтів. І хоча Ucoz нам пропонує можливість створення сайту будь-якого виду, але на мою думку варто зупинитись лише на інтернет-магазині з погляду того, що не потрібно думати ні про безпеку свого сайту, ні про хостинг.  Зручний імпорт товарів, низька ціна оренди, хороша швидкість завантаження сторінок.

Підходить для створення малобюджетних сайтів з ціллю отримати досвід та в перспективі перейти на більш серйозну платформу.


Створення безкоштовного сайту

Створити сайт під ключ безкоштовний

 • створення простого сайту
 • безкоштовна платформа
 • безкоштовні шаблони
 • безкоштовний хостинг
 • безкоштовний домен
 • підходить для сайтів візиток

Особливості безкоштовного сайту:

Існує багато різноманітних сервісів, котрі пропонують створення безкоштовного сайту, та насправді в решті прийдеться платити, наприклад, щоб забрали рекламу, яка закриває половину контенту вашого сайту.

А чи існує можливість створення повнофункціонального безкоштовного сайту без реклами, та інших незручностей? Так така можливість є! Безкоштовний сайт можна створити на будь-якому безкоштовному движку, для прикладу на тому ж WordPress. Потрібно лише зареєструвати безкоштовний домен, та поставити сайт на безкоштовний хостинг.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *