Computer OK Комп'ютерні технології. Онлайн курси
Комп'ютерні технології. Онлайн курси
Створення сайту під ключ

Створення сайту під ключ

Створення сайту під ключ – важливе завдання, яке в наш час стоїть перед багатьма активними людьми. Шляхів для її вирішення існує дуже багато. Щоб вибрати правильний підхід, потрібно мати хоча б базові знання з цієї теми. Такі знання допоможуть зберегти не тільки час, але і гроші!

Створення та розробка сайтів під ключ – онлайн

Над проектом працюємо разом з клієнтом в режимі онлайн, пояснюємо всі тонкощі і особливості, передаємо досвід і знання, вчимо самостійно управляти інтернет-ресурсом. Зовсім недорого, Ви, отримуєте цілий комплекс послуг.

Вкажіть свій телефон і натисніть кнопку "Відправити". Ми зателефонуємо!

Переваги нашого сервісу

Безкоштовна консультація по створенню сайту

Починаємо співпрацю з надання безкоштовної консультації. Ви надаєте інформацію про свої цілі, бажання, можливості. Ми знаходимо відповідне рішення поставленого завдання, пояснюємо всі тонкощі і моменти, розповідаємо про “підводні камені” з якими Вам доведеться зіткнутися в процесі розробки і підтримки сайту.

Повноцінний безкоштовний сайт

В результаті нашої роботи, отримуєте сайт абсолютно безкоштовно у вигляді бонусу. Ми не беремо оплату ні за розробку, ні за оптимізацію. Оплата погодинна за проведення практичних онлайн-курсів. Тільки за досвід і знання!

Безцінний досвід по створенню сайтів

Досвід, який Ви отримаєте, може дати тільки практика. Ви будете створювати сайт разом з досвідченим майстром. Будете вчитися на практиці, отримуючи оперативну інформацію про те, що відбувається. Будете отримувати відповіді на питання в міру їх виникнення. Співпраця з розробки відбуватиметься в режимі діалогу.

Онлайн-курс по створенню сайтів під ключ

Ми пропонуємо онлайн-курс по створенню сайтів під ключ з поетапною оплатою. Ми розуміємо, що виникають різні життєві ситуації і не збираємося нав’язувати свої послуги. Оплата відбувається за годину занять за попереднім узгодженням. Ціна обговорюється перед початком курсу.

Самостійна підтримка сайту

Знання та вміння з супроводу, зміни, оптимізації свого інтернет-ресурсу дуже важливі для його власника. Роботи над сайтом практично постійні і нескінченні, вони потрібні для поліпшення і просування. Такі знання вбережуть Вас від постійних витрат, іноді не виправданих.

Створення нових сайтів

Розробка і створення нових сайтів дуже актуально на поточний момент. Знання отримані Вами під час онлайн-курсу, зможете успішно застосувати для розробки нового інтернет-ресурсу, як для себе, так і для інших. Цей досвід дасть вам не поганий старт для освоєння нової і популярної спеціальності веб-майстри, яка зможе приносити хороший дохід.

Замовити сайт

Як ми працюємо

Встановлюємо зв’язок

Зателефонуйте або заповніть форму для зв’язку, і відправте нам. Ми в процесі спілкування з’ясуємо важливі моменти і запропонуємо найкраще рішення Вашої задачі.

Початок співробітництва

Оплачуєте перші 3 години праці. Приступаємо до роботи: встановлюємо необхідне програмне забезпечення на Ваш комп’ютер, знайомимось зі сферою розробки.

Розробка сайту

Встановлюємо зв’язок за допомогою віддаленого доступу і я створюю сайт на Вашому комп’ютері.
Коментую свої дії, відповідаю на виниклі запитання.

Наповнення

Додавання інформації на сайт – один із найважливіших моментів в створенні інтернет ресурсу. Дуже важливо вміти це робити швидко , правильно і ефективно.

Оптимізація

Оптимізація важлива як для користувачів, так і для пошукових систем. Оптимізація – комплексні роботи по покращенню контенту.

Перенесення сайту

На цьому етапі реєструємо домен, купуємо і налаштовуємо хостинг, переносимося з локального комп’ютера в мережу Інтернет. Підводимо підсумки.

Початок онлайн-курсів

Для можливості розробки в режимі онлайн, насамперед потрібно підготувати комп’ютер клієнта. Для цього встановимо наступне програмне забезпечення:

 1. TeamViewer – програма для керування віддаленим робочим столом.
 2. Skype – програма для підтримки діалогу, демонстрації свого екрану клієнтові у разі необхідності.
 3. Середовище для розробки сайтів на локальному комп’ютері.
 4. Програма для захоплення відео з екрану, з метою перегляду в подальшому і детального вивчення матеріалу клієнтом.

Розробка інтернет-ресурсу онлайн

Перевага нашого підходу полягає в тому, що метою є не лише створений сайт, але й передача практичних знань. У нашому випадку вебмайстер буде розробляти на комп’ютері клієнта. За допомогою програми TeamViewer підключаємося до комп’ютера клієнта і приступаємо до розробки.
Онлайн-курс по розробці сайту під ключ проходить в режимі діалогу – вебмайстер коментує свої дії і відповідає на виниклі запитання клієнта. Всі дії, які відбуваються на екрані, звуки, розмова записуються у відеофайл.

Наповнення сайту

Наповнення контентом представлено окремим розділом. В цьому розділі розповімо про основні вимоги пошукових систем до наповнення, навчимо тонкощам створення контентних сторінок.

Гадаєте неможливо наповнити інформацією 10 000 сторінок за один день? Навчимо автоматично збирати, обробляти та оновлювати контент. А також іншими тонкощами обробки великих масивів інформації.

Оптимізація інтернет-ресурсу

Оптимізація інтернет-ресурсу – це комплекс робіт по поліпшенню юзабіліті сайту, для зручності користувачів, робота над внутрішніми і зовнішніми посиланнями. Оптимізація зображень і текстів, оптимізація мета-тегів. Всі ці роботи потрібні для просування і розкрутки, підвищення показників пошукової видачі.

Розміщення в інтернеті

Зазвичай інтернет-ресурс розробляється на локальному комп’ютері вебмайстра, а по мірі його готовності переноситься в інтернет. На цьому етапі ми:

 1. Зареєструємо доменне ім’я під яким наш сайт буде представлений в інтернеті.
 2. Виберемо і зареєструємо хостинг – провайдер, який надає місце на серверах для клієнтських сайтів.
 3. Перенесемо файли свого сайту на хостинг.
 4. Зробимо необхідні налаштування у реєстратора і хостинг провайдера.

Через деякий час ресурс буде доступний в інтернеті відповідно вибраного доменного імені.

Онлайн-курс по створенню сайту варто пройти

Якщо:

 • Є бажання навчитися розробці з метою отримання прибутків.
 • Сайт створюється з метою отримання досвіду.
 • Немає чіткого розуміння, який саме потрібен сайт.
 • Недостатньо знань для правильного вибору платформи/движка сайта.
 • Обмежений бюджет.

Зупинимося детальніше на вказаних вище моментах

Навчитися розробці інтернет-ресурсів

Якщо є бажання вчитися сайтобудуванню, думаю, що кращого варіанту не знайти, ніж розробляти разом з досвідченим вебмайстром, отримуючи практичні навики та приємний бонус у вигляді самого ресурсу.

Отримати практичний досвід

Всім зрозуміло, що сайти створюються з цілю отримати прибуток. Але прибуток приносить далеко не кожний проект, а ось до втрат грошей та часу – кожен. Дуже часто створюють онлайн-ресурси, щою спробувати, що з цього вийде. Але ось методи розробки є різні і потребують різних витрат ресурсів. Наш онлайн-курс допоможе зробити правильний вибір.

Немає розуміння, який потрібен сайт

Без відповідного досвіду, досить важко оприділитися, який саме ресурс потрібен і яку задачу він повинен вирішувати. Сайт-візитка, каталог, або інтернет-магазин? А вартість створення цих ресурсів різна.


Вибір платформи для створення інтернет ресурсу

Правильно вибрати платформу для свого онлайн-бізнесу ще важче, адже їх дуже багато і кожен розхвалює саме свою, відрізнити реальні відгуки і статті від покупних може лише фахівець.

Розробка недорогих сайтів

Скажу прямо – якщо Ваш бюджет не обмежений, можете далі не читати.
Кращим варіантом в цьому випадку буде знайти хорошого вебмайстра, програміста, SEO-спеціаліста, верстальника, дизайнера. Оформити їх в штат своєї компанії і прийматись за розробку.

А ось, якщо вам порахували і сказали, що створення сайту під ключ обійдеться в суму, яка є в розпорядженні – не поспішайте радіти. Краще побережіть свої кошти. Адже, потім виявиться, що багато потрібно переробляти. Провести внутрішню та зовнішню оптимізації. Згодом його потрібно буде просувати. Ці всі роботи значно дорожчі, ніж сама розробка, до того ж тривати вони будуть практично безмежно.

Правильний вихід – навчитись самому!

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *