Як підключити інтернет Інтертелеком

Як підключити мобільний 3G інтернет від “Інтертелеком”?

1. Потрібно визначити, якого виду потрібен 3G модем.

По принципу підключення до комп’ютера є два види модемів: USB модеми, та 3G WiFi роутери (або MiFi роутери Mobile WiFi)

USB модем підключається до комп’ютера в USB порт і тому він більше підходить власникам ПК де немає Wi-Fi інтерфейсу. Крім цього 3G USB модеми технічно без проблем можна використовувати на наутбуках, нетбуках та інших пристроях, які мають USB порти та працюють під ОС “Windows”. Такий модем не вдасться підключити до планшета, смартфона та подібного пристрою.

Підключення до 3G WiFi роутера здійснюється через безпровідну мережу Wi-Fi, тому він дуже зручний для використання з планшетом, смартфоном, ноутбуком. Крім цього його можна підключати як звичайний 3G модем через USB порт. Іншими словами 3G WiFi роутери, можна використовувати практично зі всіма видами гаджетів.

Щоб було більш зрозуміло, вкажемо основні переваги тих чи інших пристроїв:

Характеристика3G WiFi роутери3G USB модеми
Одночасне підключення декількох пристроївТакНі
Підключення через Wi-Fi мережуТакНі
Підключення через USB портТакТак
Сумісність з будь-яким пристроємТакНі
Низька цінаНіТак
 • Основна перевага USB модемів

Як бачимо з таблиці перевага 3G USB модема лише в його ціна, але для багатьох заощадливих людей ця перевага відіграє вирішальну роль.

 • Основна перевага 3G WiFi роутерів

Основною ж перевагою 3G WiFi роутерів є зручне підключення за допомогою безпровідної мережі, що дозволяє користуватись інтернетом одночасно з декількох пристроїв.

Придбайте 3G модем або 3G роутер.

Купити 3G роутери або 3G модеми можна в інтернет-магазині або в оффлайн магазині електроніки.

Виберіть та підключіть тарифний план Інтертелеком.

Найкращий тариф, який підійде під Ваші потреби можна вибрати самостійно на офіційному сайті оператора: intertelecom.ua

2. Підключення інтернету Інтертелеком

Підключення до інтернету з допомогою 3G роутера

Якщо ви вибрали 3G MiFi роутер і будете підключатись до безпровідної мережі WiFi то подальша інструкція практично не потрібна, в цьому випадку все максимально просто:

 1. Вмикаємо 3G роутер.
 2. В списку доступних мереж на девайсі, з якого хочемо користуватись інтернетом вибираємо мережу свого 3G роутера.
 3. Вводимо пароль доступу до цієї мережі (який можна прочитати на екрані роутера, або під акумулятором на етикетці в залежності від моделі роутера).

Підключення до інтернету 3G UBS модема

Щоб підключитись до інтернету Інтертелеком з допомогою USB модема потрібно створити підключення на своєму комп’ютері. Оскільки є багато моделей 3G модемів від різних виробників, деякі з них мають власні програми-менеджери для підключення до інтернету, деякі 3G модеми ставлять драйвери в автоматичному режимі на ПК, а є такі, що не мають ні носія з драйверами, ні програми менеджера.

Ми розглянемо варіант, який підходить для підключення будь-якого 3G USB модема. Цей спосіб безпечний, надійний та простий. Для прикладу візьмемо модем Pantech UMW190


Дивіться мал. 1
 1. Встановлюємо драйвер Pantech UMW190  (Драйвер до свого 3G модема Ви отримуєте в магазині при покупці пристрою, крім цього будь-який драйвер можна знайти в мережі інтернет). Після встановлення драйвера, підключаємо свій модем в USB порт комп’ютера. Має з’явитись повідомлення, що пристрій готовий до використання.
 2. Запускаємо програму створення модемного підключення.
 3. З’являється вікно програми
 4. У полі програми має бути назва підключеного модему, якщо поле пусте значить щось не так (не підходить драйвер, не працює модем, конфлікт програмного забезпечення, тощо) переходимо до пункту 1 і все робимо з початку, якщо нічого не вдається потрібно звернутись до спеціаліста.
 5. натискаємо кнопку “Створити підключення”.
 6. На робочому столі з’являється ярлик intertelecom.

До цього моменту перераховані дії робляться 1 раз при першому підключенні, нижче описані дії потрібно повторювати при кожному включенні комп’ютера або після відключення від інтернету.


 Дивіться мал. 2
 1. Запускаємо створений ярлик “intertelecom” і у вікні, що відкрилось натискаємо кнопку “визов” нічого не змінюючи у полях програми.

Дивіться мал. 3

З’являється віконце в якому відображається статус підключення до інтернету. Надписи змінюються дуже швидко, послідовність має бути такою:

 1. Перевірка імені і паролю.
 2. Реєстрація комп’ютера в мережі.
 3. Підключення встановлено.

Все комп’ютер підключено до інтернету, можна запускати браузер і працювати.

Надіюсь стаття допомогла отримати відповідь на запитання – “Як підключити інтернет Інтертелеком?”

Залишити коментар