Інтернет-магазин Комп'ютерна техніка
shop@computer-ok.net +38 (096) 6754200; +38 (095) 5953309; +38 (093) 6571141
Головна » Послуги » Ремонт комп'ютерів

Попередня діагностика

У сервісному центрі "Комп'ютерна техніка", ремонтні роботи починаються із попередньої діагностики. Діагностика проводиться для визначення несправності та спланування подальших дій майстра, по відновленню надійної роботи техніки.

Після проведення попередньої діагности, клієнту повідомляється, як буде проводитись ремонт техніки, орієнтовна вартість ремонту*, та строки виконання робіт. Як правило попередня діагностика проводиться, в день звернення клієнта, якщо ж по певних причинах це зробити не можливо, клієнту повідомляють причини такої відстрочки та строки закінчення діагностики.

Якщо прогнозована вартість ремонтних робіт складає не більше 60 гривень, ремонт проводиться майстром без попередньої згоди клієнта, в іншому випадку згода клієнта є обов'язковою. Після проведення попередньої діагностики, клієнт може відмовитись від подальшого ремонту і оплатити лише за діагностику. В разі проведення подальшого ремонту оплата за попередню діагностику не нараховується.

Попередня діагностика в сервісному центрі "Комп'ютерна техніка" проводиться швидко, дешево та якісно, що є безумовною перевагою нашої роботи.Вартість послуги: Щоб бачити вартість послуги Зареєструйтесь
Категорія: Ремонт комп'ютерів | Додав: upeyes (24.07.2013) E W
Переглядів: 1083 | Теги: сервісний центр, ремонт, попередня діагностика, комп'ютерна техніка, послуги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВВЕРХ