Інтернет-магазин Комп'ютерна техніка
shop@computer-ok.net +38 (096) 6754200; +38 (095) 5953309; +38 (093) 6571141
Головна » Послуги » Підключення периферії

Підключення принтера

Дана послуга передбачає підключення локального принтера до комп"ютера, тобто принтера, який під"єднаний безпосередньо до комп"ютера на, який встановлюються драйвери.

Якщо принтер або багато функціональний пристрій, який підключається, ще не використовувався, потрібно познімати з нього все зайве:  транспортувальні стрічки, тощо. Включаємо принтер, ставимо картриджі на місця. Підключається принтер до комп"ютера за допомогою USB кабеля.

Щоб принтер роздруковував завдання з комп"ютера потрібно встановити драйвер, який як правило йде в комплекті з купленим принтером чи БФП. Беремо диск з драйвером, ставимо його в привід комп"ютера, запускається програма автоматичного встановлення драйверів та іншого програмного забезпечення, яке буде використовуватись принтером, що ми підключаємо. Відповідаємо на запитання програми майстра нажимаючи кнопку "далі", поки інсталяція не дійде до завершення. На прикінці інсталяції буде запропоновано надрукувати пробну сторінку, виконуємо цей пункт. Якщо все зроблено вірно, принтер надрукує тестову сторінку. Все, принтер підключено.

Але не завжди, все виходить так просто, наприклад потрібно підключити принтер, драйвер до якого відсутній і виникає багато запитань: де скачати драйвер? який потрібно драйвер? та інші.

В таких випадках, магазин КОМП'ЮТЕРНА ТЕХНІКА пропонує довіритись професіоналам і скористатись нашими послугами. Ми знаходимось за адресою: м. Почаїв, вул. Лосятинська, 20. тел. +380966754200Вартість послуги: Щоб бачити вартість послуги Зареєструйтесь
Категорія: Підключення периферії | Додав: upeyes (04.08.2013)
Переглядів: 1353 | Теги: принтера, Встановлення, Підключення, послуги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВВЕРХ