о нас

Про нас

Хто ми?

Спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в ІТ сфері, зокрема в онлайн комерції. Якщо є бажання розпочати інтернет продажі, але вагаєтесь з чого починати, та як організувати правильний онлайн – бізнес — зверніться до нас!

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо послуги по створенню онлайн-бізнесу! Наші послуги – це створення інтернет – магазину на ефективних торгівельних майданчиках, наповнення товарним контентом, налагодження рекламних кампаній, підтримка для успішного функціонування інтернет-торгівлі.

Умови використання сайту computer-ok

Інформація на сайті пропонується лише з ціллю ознайомлення. Забороняється використовувати інформацію в комерційних цілях, та розповсюджувати в комп’ютерних мережах. За будь-які дії з розміщеною на сайті інформацією, користувач несе відповідальність самостійно.

Сайт не несе відповідальності за повноту та точність розміщеної інформації, а також не гарантує актуальності інформації та не зобов’язується оновлювати її. Ні в якому разі сайт не несе відповідальності за збитки пов’язані з використанням інформації розміщеної на сайті або неможливості її використання.