Інтернет-магазин Комп'ютерна техніка
shop@computer-ok.net +38 (096) 6754200; +38 (095) 5953309; +38 (093) 6571141
Головна » Послуги » Налагодження систем

Прошивка BIOS материнської плати

BIOS - це програмний код, який записується в енерго незалежній пам"яті на системній платі. Ця програма необхідна для первинної загрузки комп'ютера, керує роботою вузлів системи та служить проміжною ланкою між апаратним забезпеченням та операційною системою.

Виробник материнської плати, знаходячи різноманітні помилки в роботі BIOS та взаємодії його з апаратними пристроями, такими як процесор, системна логіка, оперативна пам'ять та іншими, постійно оновлює це програмне забезпечення, та як правило розміщує на своєму офіційному сайті нову версію БІОС, при цьому вказавши, чим вона відрізняється від попередньої - які в цій версії зміни.

Прошивка BIOS материнської плати - відповідальна робота, яка потребує спеціальних знань та досвіду. Здійснити прошивку BIOS можна кількома способами, найдоступніші з них для простого користувача:

  1. Прошивка за допомогою встроеного прошивача Flash BIOS, який зараз присутній в БІОС більшості системних плат.
  2. Прошивка за допомогою спеціальної програми прошивача, яку можна загрузити в більшості випадків з сайту виробника материнської плати, або розробника BIOS.

Процедуру прошивки BIOS материнської плати, рекомендується проводити підключивши комп'ютер до автономного джерела живлення, в іншому випадку, якщо прошивка BIOS перерветься в наслідок збоїв живлення, можуть виникнути проблеми з загрузкою комп'ютера оскільки, старої версії програми вже не буде, а нова ще не запишеться.

"Комп'ютерна техніка" надає якісні професійні послуги для жителів Почаєва та Кременецького району за доступними цінами.Зверніться до наших спеціалістів і отримаєте останню версію БІОС на свій комп'ютер чи ноутбук.Вартість послуги: Щоб бачити вартість послуги Зареєструйтесь
Категорія: Налагодження систем | Додав: upeyes (01.08.2013) E
Переглядів: 1188 | Теги: налагодження, комп'ютерна, БІОС, BIOS, техніка, послуги, прошивка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВВЕРХ