Інтернет-магазин Комп'ютерна техніка
shop@computer-ok.net +38 (096) 6754200; +38 (095) 5953309; +38 (093) 6571141
Головна » Послуги » Встановлення ПЗ

Встановлення антивіруса

Сервісний центр "Комп'ютерна техніка", надає послуги по встановленні антивірусних програм. Встановлення та налаштування антивіруса проводиться досвідченим спеціалістом, тому наші клієнти можуть розраховувати на швидке та професійне обслуговування.

Антивірус - програма, яка використовується для боротьби з комп'ютерними вірусами. Найпоширенішими антивірусами являються "Касперський" та "Nod32". Касперський розробляється та підтримується ЗАО "Лабораторія Касперського". Основні антивірусні продукти розроблені цією компанією - "Антивірус Касперского" або "KAV" та "Kaspersky Internet Security" або "KIS". Антивірус Касперського - це рішення для базового захисту вашого комп'ютера від шкідливих програм, Kaspersky Internet Security дозволяє вам шукати інформацію, здійснювати покупки і спілкуватися в інтернеті, не турбуючись про загрози, цей продукт функціональніший від попереднього, але й відповідно дорожчий. Підтримку "Nod32" здійснює міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп'ютерної безпеки компанія ESET. Основні антивірусні продукти компанії "ESET NOD32 Antivirus", який знешкоджує всі види загроз, такі як віруси, руткіти, черв’яки та шпигунське програмне забезпечення та "ESET Smart Security", який має додаткові функції : "Антиспам", "Батьківський контроль", "Захист від фішинг-атак" і остання функція, яка була добавлена не давно "Антикрадій", вона дозволяє визначити місцезнаходження вкраденого портативного комп'ютера на карті та непомітно стежити за діями зловмисників.

Пробні версії описаних антивірусних пакетів, кожен користувач може скачати з офіційних сайтів розробників та встановити на свій комп'ютер. Якщо з певної причини, Ви не можете встановити антивірус, зверніться у магазин "Комп'ютерна техніка", де отримаєте кваліфіковану допомогу. Встановлення антивіруса виконується в день звернення клієнта.

Придбати ліцензійні версії антивірусних програм можна в інтернет-магазині "Комп'ютерна техніка" в категорії: "Антивіруси".Вартість послуги: Щоб бачити вартість послуги Зареєструйтесь
Категорія: Встановлення ПЗ | Додав: upeyes (29.07.2013) E
Переглядів: 1331 | Теги: NOD32, antivirus, KIS, Ремонт комп'ютерів, security, KAV, антивірус, Eset, послуги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВВЕРХ