Інтернет-магазин Комп'ютерна техніка
shop@computer-ok.net +38 (096) 6754200; +38 (095) 5953309; +38 (093) 6571141
Блог » 2015 » сентября » 6 » Підключаємо 3G інтернет від ІНТЕРТЕЛЕКОМ
23:59

Підключаємо 3G інтернет від ІНТЕРТЕЛЕКОМ

Якісний мобільний 3G інтернет від "Інтертелеком"

Вам потрібен якісний мобільний інтернет, який можна носити з собою? Без зайвих вагань хочу запропонувати мобільний 3G інтернет від "Інтертелеком" тому, що цей оператор на сьогоднішній день є єдиним повноцінним CDMA-оператором.

  1. Ніхто з конкурентів не пропонує нічого, схожого на 5 грн за 1000 МБ, 139 грн./місяць за 1000 МБ/день або 3 ГБ/міс за 40 грн.
  2. Якість послуги досить таки непогана, в середньому 1,8 Мбіт/сек в режимі Rev.A і приблизно в 2,5 рази більше в Rev.B.
  3. Жоден оператор в Україні не має такого покриття, як "Інтертелеком", покрита практично вся територія країни.

Вибираємо 3G обладнання для Інтертелеком

Тепер про головне. Як підключити 3G інтернет Інтертелеком? Насамперед треба купити обладнання 3G - USB модем, або 3G Wi-Fi роутер. На користь модему може грати тільки його ціна і якщо це для Вас не є головним критерієм у виборі, раджу купувати 3G роутер, він набагато функціональніша і зручніше в обігу і найголовніше його перевага в тому, що за допомогою 3G WiFi роутера можна одночасно користуватися інтернетом з декількох пристроїв. А який 3G роутер краще? Тут вже треба дивитися за ціною та характеристиками, я зупинив би свій вибір на одній з цих моделей: Novatel MiFi 5510L - працює в режимі rev.B і може забезпечити швидкість до 14,7 Мбіт / сек. Novatel MiFi 4620LE - потужний акумулятор, працює в 2х стандартному режимі CDMA і GSM, що в свою чергу дозволяє використовувати його, як в Інтертелеком, так і в Лайф, МТС, Київстар. Pantech MHS 291 LVW - найпотужніший акумулятор і теж двохстандартний роутер. Тепер у нас є роутер, який потрібно підключити до мережі оператора.

Обираємо тариф та підключаємось до Інтертелеком

Далі вибираємо тарифний план і партнер компанії Інтертелеком підключає Ваш роутер до інтернету згідно обраного тарифу. Партнерська мережа оператора дуже велика, тому з підключенням до Інтертелеком проблем не виникає. Ми також підключаємо до мережі Інтертелеком, зателефонуйте на будь-який із вказаних телефоних номерів вгорі сайту та закажіть цю послугу. У випадку купівлі 3G обладнання у нашому магазині оператор магазину обов'язково запитає про підключення до інтернету. Описувати тарифні плани Інтертелеком в цій статті не має сенсу оскільки вони час від часу змінюються, цю інформацію можна в будь-який момент подивитись на офіційному сайті компанії intertelecom.ua.

Підключення девайсу до мережі

Після того як інтернет підключено, знаходимо в списку безпровідних мереж свого девайсу потрібну мережу та підключаємось до неї ввівши код доступу. Назва мережі та код доступу в більшості 3G роутерів відображається на екрані або паписано на наклейці під акумулятором.

    

Вдалого інтернет-серфінгу!

Переглядів: 1861 | Додав: upeyes | Теги: інтернет, 3G обладнання, Інтертелеком | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВВЕРХ