Інтернет-магазин Комп'ютерна техніка
shop@computer-ok.net +38 (096) 6754200; +38 (095) 5953309; +38 (093) 6571141

Оплата та доставка

  Оплата

 • Оплата готівкою:
 • Здійснюється в магазині або при доставці товарів в межах міста Почаєва безпосередньо кур’єру в момент отримання товару.

 • Безготівкова оплата:
 • Для безготівкової оплати товарів, Ви можете скористатися послугами будь-якого відділення банку для зарахування грошей на наш рахунок, (реквізити вказано у формі вибору способу оплати), на картку Приватбанку через банківський термінал або за допомогою сервісу https://privat24.ua/.

  Електронні гроші:

  Як альтернативний варіант, оплату Вашого товару можете здійснити за допомогою електронних грошей на наші електронні гаманці (вказано у формі вибору способу оплати) використавши систему електронних платежів Webmoney.

Доставка

УВАГА! Доставка товарів здійснюється лише після того, як наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить всі деталі замовлення та умови доставки!

Доставка замовлень здійснюється лише за точно вказаною адресою.

Також, Ви можете забрати свій товар самостійно з нашого магазину, після того, як наш менеджер зв’яжеться з Вами і підтвердить наявність товару.

Вся продукція сертифікована та доставляється в оригінальній (заводській) упаковці.

Разом з товаром покупець отримує всі документи на товар (гарантія, квитанція про оплату, квитанція про отримання).

Повернення та обмін товарів здійснюється протягом 14 днів від дня отримання товару, згідно з законом України «Про захист прав споживачів».

З будь-якими питаннями чи зауваженнями стосовно доставки звертайтеся за телефоном: +38 (096) 675-42-00

 • Доставка в межах міста Почаїв:
 • Вартість доставки товарів в межах міста: 25 грн.

  Точний час та деталі доставки узгоджуйте, будь-ласка, з менеджером за телефоном: +38 (096) 675-42-00.

 • Доставка по Україні:
 • Доставка по Україні здійснюється лише після повної передоплати вартості товару. Перевезення здійснює транспортна компанія "Нова пошта" відповідно до своїх тарифів.

  Вартість доставки можете уточнити за телефонами Інформаційно довідковий центр "Нова пошта": 0(800) 500-609 Вартість доставки по Україні Ви оплачуєте при отриманні товару – безпосередньо в офісі компанії-перевізника у Вашому місті.

Передача товару

Перевірка комплектності, працездатності товару та відсутності механічних пошкоджень проводиться клієнтом в присутності кур'єра. На товар виписується гарантійний талон, товарний чек. При отриманні товару переконайтеся, що це саме той товар, який Ви замовляли. Після прийняття Вами товару претензії не приймаються.

ВВЕРХ