Інтернет-магазин Комп'ютерна техніка
shop@computer-ok.net +38 (096) 6754200; +38 (095) 5953309; +38 (093) 6571141
Блог » 2013 » сентября » 13 » Kaspersky Anti-Virus 2013 - бесплатна ліцензія на 1 рік
23:01

Kaspersky Anti-Virus 2013 - бесплатна ліцензія на 1 рік

Завдяки партнерським відносинам Kaspersky з виробником обладнання ASUS надається безкоштовна ліцензія Kaspersky Anti-Вірус 2013 протягом 1 року, власникам дорогих системних плат ASUS ROG (Republic Of Gamers).

Для встановлення і активації ROG видання з використанням стандартного антивірусного пакету для всіх користувачів, а не тільки тих, хто має плату ASUS ROG потрібно дотримуватись певної послідовності. Особливістю даного методу являється те, що ми не змінюємо офіційну ліцензію, не використовуємо cracker, keygenerator, неліцензійних ключів.

Ось ця послідовність:

1. Перш за все, якщо у вас його ще немає, вам необхідно скачати і встановити 7-Zip архіватор (версія 9.20 або вище). Крім того, важливо, якщо були встановлені продукти Kaspersky на вашому комп'ютері, (Antivirus, Internet Security, т.п.), то вельми рекомендується завантажити і запустити Remover продуктів Касперського (KAVremover), щоб повністю очистити машину від всіх залишків файлів і записів реєстру, які можуть перешкодити встановленню ROG.

2. Натиснути тут і завантажити KAV13014190_ROG.zip файл.

3. Після завантаження, клацніть правою кнопкою миші на файл і в меню виберіть 7-Zip, з"явиться ще одне меню, вибираємо "Extract Here", в результаті отримаємо файл KAV13.0.1.4190_ROG.exe . Потім правою кнопкою на отриманому файлі вибираємо "Extract to KAV13.0.1.4190_ROG".

В результаті отримуємо папку "KAV13014190_ROG" з файлами

 

4. Перейдіть в папку KAV13.0.1.4190_ROG, клацніть правою кнопкою миші на kavkis.msi і виберіть "Extract Here". Це дозволить витягти один файл cbi.dll це і є файл активації для Kaspersky Antivirus. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть скопіювати або вирізати cbi.dll файл.

 

5. Тепер потрібно вручну створити Kaspersky Anti-Вірус структури каталогів і вставити cbi.dll в неї. Структура повинна виглядати наступним чином для 32-розрядних систем:

C: \ Program Files \ Kaspersky Lab \ Kaspersky Anti-Virus 2013

або для 64-бітної системи:

C: \ Program Files (x86) \ Kaspersky Lab \ Kaspersky Anti-Virus 2013

Вставити cbi.dll в Kaspersky Anti-Virus 2013 папку.

6. Тепер потрібно створити іншу структуру каталогів, перейдіть в C: \ ProgramData і створіть папку "Kaspersky Lab", потім "AVP13" всередині, а в ній папку "Data" всередині. Папка ProgramData прихована за замовчуванням, тому, якщо ви не бачите цієї папки в корені диску C, налаштуйте Windows таким чином, щоб відображались приховані файли і папки, це можна зробити в панелі керування . Наступна структура для Windows Vista, 7 і 8.

C: \ ProgramData \ Kaspersky Lab \ AVP13 \ Data

Для Windows XP папка Лабораторія Касперського в Documents і Settings. Відтворіть цю структуру, якщо у вас Windows XP

C: \ Documents і Settings \ All Users \ Application Data \ Kaspersky Lab \ AVP13 \ Data

7. Поверніться в папку KAV13.0.1.4190_ROG, яку ми отримали на кроці 3 та двічі клацніть, щоб відкрити kavkis.cab файл. Усередині ви знайдете файл ліцензії Kaspersky з ім'ям _1AA7CD13.key.

Скопіюйте цей файл у папку створену раніше:

C: \ ProgramData \ Kaspersky Lab \ AVP13 \ Data

8. Тепер Asus ROG файли ліцензії на місці, прийшов час завантажити Kaspersky Anti-Virus 2013 з сайту Касперського. Потрібно завантажити інсталятор оновлень на який вказує посилання, а не Trial версію, бо вона не буде працювати, і ви отримаєте лише ліцензію на 30 днів. Запускаємо файл kav13.0.1.4190ru-ee.exe на виконання для встановлення антивіруса, вибираємо взяти участь у Kaspersky Security Network (KSN).

Далі не потрібно нічого робити, все буде активовано автоматично, лише потрібно прослідкувати, щоб комп"ютер був підключений до інтернету. Якщо, все зроблено вірно, результат повинен бути таким як на слідуючому скриншоті "лицензия: осталось 365 дней.

Придбати ліцензійні антивіруси можна в інтернет-магазині "Комп'ютерна техніка".

Переглядів: 4492 | Додав: Test | Теги: бесплатна, Anti-Virus, ліцензія, Kaspersky, безкоштовно, 2013 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
upeyes Спам
Комментарий добавлен 15.10.2014 в 14:50
Всі, хто встановив безкоштовну ліцензію Kaspersky ROG і дотримався вказівок, які описані вище переконався, що антивірус працює на цій ліцензії і не виникає жодних проблем, ключі не потрапляють до чорних списків, антивірусні бази оновлюються стабільно.
Ось і минув рік, термін дії безкоштовної ліцензії Kaspersky Anti-Вірус 2013 ROG (Republic Of Gamers) закінчився, а так хочеться повторення халяви. І це можливо! Потрібно виконати слідуючу послідовність дій:
1. Виконуємо дії, які описані в 1 пункті статті, запускаємо KAVremover. В описі сказано «Утиліта видалення дозволяє повністю видалити продукти Лабораторії Касперського» На ділі виявляється, що не повністю, тому запускаємо редактор реєстру і видаляємо відомості про попереднє встановлення Пуск-> Все програмы -> Стандартные -> Командная строка -> regedit
2. Видаляємо в реєстрі розділ, який знаходиться по шляху: [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ SystemCertificates \ SPC \ Certificates] (лише останню папку "Certificates" видаляємо повнісю зі всіма підрозділами та параметрами).
3. Перегружаємо комп"ютер.
4. Встановлюмо по новому Kaspersky Anti-Вірус 2013, як описано в статті починаючи з 2 пункту.
5. Якщо все виконано вірно, в кінці встановлення буде написано "Лицензия - осталось 365 дней"
Зверніть увагу!!!
а) якщо ви зберегли викачані програми, які описуються, другий раз качати не обов"язково;
б) всі шляхи описані в пунктах 5 та 6 потрібно створити знову, KAVremover їх видалив;
в) посилання в пункті 8 на завантаження антивірусу касперського більше не працює, викачуєте з офіційного сайту
Kaspersky Anti-Virus 2013 або з будь-якого іншого сайту. Можливо Kaspersky Anti-Virus 2014 або Kaspersky Anti-Virus 2015 також будуть працювати з цією ліцензією, але це не перевірено.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВВЕРХ