Інтернет-магазин Комп'ютерна техніка
shop@computer-ok.net +38 (096) 6754200; +38 (095) 5953309; +38 (093) 6571141
Блог » 2015 » октября » 5 » 3G WiFi Роутери для підключення мобільного інтернету
21:54

3G WiFi Роутери для підключення мобільного інтернету

3G WiFi Роутери - майбутнє інтернету!

У найближчому майбутньому, завдяки мобільним технологіям, які стрімко розвиваються, швидше за все провідним інтернетом не користуватимуться і його повністю витіснить бездротовий мобільний інтернет. Для підключення такого інтернету існують спеціальні пристрої - 3G Wi-Fi Роутери.

3G роутер - це мобільний пристрій, що працює за принципом мобільного телефону, підключається до найближчої вишки оператора і відбувається обмін інформацією. Іншими словами, користувач відсилає запит і отримує потрібну інформацію з інтернету.

Технічно 3G Wi-Fi Роутер складається з двох пристроїв: один пристрій - 3G модем, який власне і підключається до вишки провайдера, а другий пристрій це Wi-Fi точка доступу, яка служить для бездротового підключення комп'ютерних систем і різноманітних девайсів до мережі 3G Wi-Fi Роутера. Одночасно до такої мобільної мережі можна підключити до 10 бездротових пристроїв, залежно від моделі роутера.

Так само, як і мобільний телефон, 3G роутер живиться від акумулятора, це додає йому можливість працювати в режимі автономності та незалежності від електромереж. Зрозуміло, що акумулятор треба час від часу підзаряджати.

Така технологія дуже зручна в наш час, люди дуже активно переїжджають з одного місця в інше, хто на роботу, хто на навчання, хто у відрядження ... Мобільний бездротовий інтернет зручний тим, що ним можна користуватися навіть у транспорті під час руху. І це не межа переваг 3G роутерів, навіть на території іншої країни можна використовувати цей дивовижний мобільний пристрій, досить поміняти SIM-карту на карту оператора цієї країни і все готово, Ви знову користуєтеся інтернетом.

Виникає запитання, а чому цей революційний пристрій досі не увійшов в наш побут настільки, як наприклад мобільний телефон, який зробив практично не потрібним звичайний провідний телефон? Думаю, що в найближчому майбутньому все саме так і буде, адже це практично одна і таж технологія, тільки по різному використовується.

А які саме чинники стримують тотальне поширення бездротового мобільного інтернету? Першим ділом це якість послуги, на даний момент постачальники 3G інтернету не можуть повністю задовольнити бажання і потреба користувачів в якості наданої послуги.

Мобільні оператори поки ще не можуть надати повністю безлімітний інтернет на рівні конкуруючих провайдерів проводового інтернету. Швидкість надаваного інтернету мобільними операторами, теж на даний момент бажає кращого і значно відстає від проводового інтернету.

Ще один дуже важливий стримуючий фактор: не дивлячись, що якість мобільного інтернету гірша - ціна його значно вища.

Але ж якщо подивитися на кілька років назад, на прикладі тих же мобільних телефонів ми бачимо, що справи йшли так само: сигнал був поганий, а ціни були захмарними і тим не менш потреба часу взяла своє.

І хоча в наш час мобільний 3G інтернет поки ще не може повністю замінити провідний, але можна з впевненістю сказати, що він вже йде з ним в ногу і доповнює.

Навіть сьогодні мобільні 3G Wi-Fi Роутери активно купують і студенти, і бізнесмени, і просто люди які хочуть мати доступ до інтернету завжди при собі.

І наостанок хочу сказати кілька слів для читачів, яким не зрозуміло, навіщо потрібні ці 3G Роутери та, яка різниця між мобільним інтернетом про який ми говорили і інтернетом у них на мобільному телефоні.

Принципово - ніякої. Але на мобільному телефоні незручно працювати наприклад в Excel, Photoshop та інших додатках, а 3G роутер служить для створення бездротової мережі, до якої можна підключити наприклад ноутбук і працювати.

Так, можна ноутбук підключити і до мережі телефону, якщо телефон може працювати в режимі того ж роутера, але це вже зовсім інша історія ...

Переглядів: 1877 | Додав: upeyes | Теги: мобільний інтернет, 3G роутери, бездротовий інтернет, мобільні роутери, Роутери 3G WiFi | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВВЕРХ